Број на оглас: 2977776
Објавен на: 30.06.2020, 19:37
1 / 6

Imt 542 godina 1989

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba e traktorot. Go prodavam so kosacka nova rotaciona 165.

071/563-024 nikola donev barajte go