Број на оглас: 2977647
Објавен на: 15.10.2018, 19:50
1 / 9

Touran 2.0 TDI 7 Sediste God 2004 Svajcaria

3.800 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇨🇭Touran 2.0 Tdi God 2004 100 kw 7Sediste🇨🇭
uvezen od svajcarija


ima Plateno davacki do reg
oprema
Klimatronik ladi
Bord kompjuter
El stakla
Tempomat

za poveke info 071 777 715

cena 4200 euro
info viber 071 777 715

zacuvan maximalno proverka moze kade sakate po vasa zelba

cena 4200 za kes bez zameni