Број на оглас: 2977613
Објавен на: 11.08.2018, 11:25
1 / 10

PRODAVAM ROVER 25 2004 GODINA FULL

2.750 € Цената не е фиксна
Марка:
Rover
Модел:
25
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


PRODAVAM ROVER E 25 2004 GODINA 2.O DIZEL FABRICEN MOTOR NA BMW:
- ABS
- SERVO
- AIRBAG
- PODESUVANJE VA VOLAN VO DLABOCINA I VISINA
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- KLIMA
- ALUMINIIMSKI BANDAZI ORIGINAL ROVER
- NOVI GUMI
- MAGLENKI
- RADIO NA CD
- NOV AKOMULATOR
- KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA SO NAPRAVEN GENERALEN SERVIS SMENETO ULJE FILTRI KAIS KLINES LAMELA POTISNA REGISTRIRANA NOVI DISKOVI PLOCKI ....!!!
MOZNA E ZAMENA ZA KOLA NA BG TABLI ILI MK