Број на оглас: 2977219
Објавен на: 07.08.2018, 09:08
1 / 6

Audi A4

4.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
131 kw / 178 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi a4 vo extra sostojba dvozonski klimatronik elektrika na stakla promena na set lamela korpa kompleten servis + zelen karton