Број на оглас: 2977084
Објавен на: 13.02.2019, 18:43
1 / 6

GOLF 5 TDI - REZERVNI DELOVI

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dokolku imate potreba od rezervni delovi za
VW Golf V - 1.9 105 ks TDI 2005god.
Javete se ke se dogovorime okolu cenata ,Golfot e socuvan perfektno!
Proverka vo sekoe vreme,povelete!!