Број на оглас: 2977009
Објавен на: 23.08.2019, 13:58
1 / 1

Аголна гарнитура 300x240cm

7.500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Аголна гарнитура 300x240cm. Троседот е комбиниран со механизам за двоен лежај.

Може да се достави до секој град со карго.


agolna garnitura, mebel, dnevna soba