Број на оглас: 2976909
Објавен на: 06.08.2018, 19:05
1 / 12

Se izdava stan od 112m2 vo Kavadarci, kompletno opremen.

1 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
3,5
Квадратура:
112 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Bulevar Cvetan Dimov bb

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава комплетно опремен стан на 5ти спрат од 112м2 на бул. Цветан Димов, позади училиштето "Гоце Делчев". Станот се состои од кујнски простор, трпезарија, дневен престој, две спални соби, ходник, бања, купатило со wc, остава со сушална и два балкони. Цена по договор.