Број на оглас: 2976802
Објавен на: 19.02.2019, 07:02
1 / 5

Prodavam Ford Fiesta 1.4 tdci Ghia model

2.050 € Цената не е фиксна 2.150 €
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata vo odlicna sostojba ,mnogu ekonomicna moze I zamena