Број на оглас: 2976775
Објавен на: 01.12.2018, 17:43

SE PRODAVA RIBA PODMLADOK KRAP

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Od 30- 100 do 200 grama
076 474 636. Dean