Број на оглас: 2976711
Објавен на: 06.08.2018, 15:01
1 / 4

Ford Focus 1.8 TDDI

2.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Focus 1.8 TDDI дизел, повеќе инф. на тел: 070762813 (Панче)