Број на оглас: 2976693
Објавен на: 17.03.2019, 12:51
1 / 4

Trosed dvosed i fotelja garnitura SIMPO

24.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dvosed,trosed i fotelja, polno bukovo drvo, stof, kupeni vo simpo, koristeni samo godina dena,mnogu udobni i ubavi, se vklopuvaat so sekoj mebel

cena 25.000