Број на оглас: 2976364
Објавен на: 10.11.2018, 09:40
1 / 6

ford eskord

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
18 kw / 24 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo ispravna sostojba ne e registrirana vredi da se vidi za cena lesno tel. 070 784 553