Број на оглас: 2976293
Објавен на: 07.12.2018, 07:51
1 / 2

Motor

1.212 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava motor 1,7 Benzin so puknat blok drugoto se e ispravno izvaden od opel astra