Број на оглас: 2975842
Објавен на: 11.12.2018, 10:54
1 / 6

Mercedes C220 CDI Avantgarde

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes C220 CDI 105kW(143hp) vo odlicna sostojba redovno servisiran i odrzuvan. Napraven e redoven servis, smeneto motorno maslo Mobil1, filter za maslo, filter za gorivo, vozduh i polen.
Od oprema poseduva Avantgarde full nivo na opremenost so tempomat, boardComputer, Sunroof-krov, telefon, navigacija i dr.
Validnost na registracija
do 20.11.2019 godina.
Za podetalni informacii kontaktirajte na 070222284