Број на оглас: 2975797
Објавен на: 14.06.2019, 21:14
1 / 6

Mercedes E220 cdi

1.700 € Цената не е фиксна 1.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
5 kw / 7 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


220 cdi full oprema klima