Број на оглас: 2975623
Објавен на: 14.04.2019, 00:36
1 / 12

VW PASSAT 1.9 TDI 2007 105KS

2.400 € Цената не е фиксна 2.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


☎️ Viber +447557121266
⭐️⭐️Ekstra cena za dvata vo paket⭐️⭐️
Passat 2.0 170ks crna boja desna strana volan, 235 45 R17 4 novi gumi, greaci na sedista touch screen radio so kamera kolata e so najvisoka oprema.

Passat 1.9 105ks sina boja desna strana volan, 215 50 R16, kolata e vo odlicna sostojba bez niedna mana so pominati 220 000 km
☎️ Viber +447557121266