Број на оглас: 2975552
Објавен на: 15.08.2018, 08:50
1 / 5

Opel vectra

1.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava opel vectra 1.7 td isuzi mator kollata e zaquvan stegnat vredi dase vidit javete na ovoj broj 078 369 185 078 369 185 pozz