Број на оглас: 2975509
Објавен на: 15.08.2018, 11:56
1 / 7

HONDA 125 !!!

600 € Цената не е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Туринг
Година:
1980
Модел:
125
Километри:
30000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Fabricka sostojba
125 Kubika
Pali Vozi
Bez nikakva mana