Број на оглас: 2975487
Објавен на: 10.08.2018, 22:19
1 / 12

VW Passat 1.9 tdi 131 Desen volan

1.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Avto Delovi Makedonija
Чешиново, Кочани
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba
Mala i realna kilometraza
Klimatronik
Shiver
Cd changer
1.9 131 konj
Desen volan

Потврден огласувач
 Avto Delovi Makedonija (претпријатие)