Број на оглас: 2975425
Објавен на: 04.01.2019, 22:26
1 / 11

iznajmuvam Apartman Sobi vo Berovo

500 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
33 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam apartman-sobi vo Berovo renoviran celosno.Odma do Crkvata na plostad-071346075