Број на оглас: 2975334
Објавен на: 04.08.2018, 17:29
1 / 4

Fiat ducato

2.650 € 2.750 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat ducato 1993god, vo top sostojba pali vozi!! Novi gumi!