Број на оглас: 2975206
Објавен на: 12.01.2019, 14:55
1 / 4

HTC One E8

3.500 МКД Цената е фиксна 4.000 МКД
Марка:
HTC
Модел:
One E8
Боја:
Silver
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Htc One E8 poloven koristen nekolku meseci.Telefonot odi komplet so kutija
Moze zamena