Број на оглас: 2975158
Објавен на: 01.08.2019, 13:45
1 / 7

ПРОДАВАМ КУЌА ВО БЕРОВО

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
8
Квадратура:
250 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
500 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
Адреса:
Velko vlahovic 20

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo Berovo na super lokocija so golem dvor dva sprata i podrum so cist imoten list za poveke info na 078210784 vasko