Број на оглас: 2975043
Објавен на: 04.08.2018, 11:10
1 / 9

BMW 320-07

1 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320
2007 godina
Avtomatska klima
Koza-enterier
M-branik napred
Volan so podesuvanje
M-felgi 17 so nisko profilni gumi
Registrirana so zelen karton
Komandi na volan
Podesuvanje na sedista
120kw-163ks
2.0 motor
Angel eyes
Elektrika na site prozori
Parking senzori
FULL OPREMA
Vredi da se vidi.