Број на оглас: 2974995
Објавен на: 12.02.2019, 08:46

Proso i len

20 МКД 25 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Rekolta 2018
Proso 20 den.
Len 40 den.

Потврден огласувач
 DPTU,, BUCISTE,, DOO (претпријатие)