Број на оглас: 2974992
Објавен на: 23.08.2018, 17:27
1 / 2

Prodavam klima Beko 5.5kw

140 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam split(obicna) klima, Beko od 5.5 Kw vo odlicna sostojba. tel 075/441-002