Број на оглас: 2974762
Објавен на: 14.02.2020, 19:07
1 / 4

enterier za bmw x3 odlicen

200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
x3
Tип на делови:
Внатрешна опрема

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


enterierot e odlicen komplet sedista i kapaci na vrati