Број на оглас: 2974546
Објавен на: 09.05.2019, 22:35
1 / 7

Kiper cilindri

1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Pogolem broj na polovni kiper cilindri za trostrani kiperi ceni od 250€ pa nagore