Број на оглас: 2974528
Објавен на: 12.04.2019, 19:12
1 / 5

Cefki za navodnuvanje

1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


F 90- 24broja 1300 den.
F 70-9 broja 1000 den.
Rasprkuvaci 8 broja 500 den.bez stupcinja.
odat site zaedno