Број на оглас: 2974500
Објавен на: 24.12.2018, 11:41
1 / 8

Хотел ,, УНИ ПАЛАС ,,

999.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


- хотелот работи - категоризација со 2 звезди -
-располага со 39 апартмани целосно опремени
-површина од 1650 м2
- ресторант со целосно опремена кујна по хассап систем
- базент со летен шанк површина 900 м2
-инфо сала
-сопствен паркинг
- парно греење
- телефонска централа
За повеќе информации само за сериозни купувачи цена по договор 070/218-054