Број на оглас: 2974445
Објавен на: 18.08.2018, 14:00
1 / 1

Kamera Privrzok

600 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Дискретна камера приврзок со мемориска картичка. Може да слика и да снима