Број на оглас: 2973993
Објавен на: 31.07.2019, 09:44

IZNAJMUVAM PRAZEN STAN

12.345 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
3
Квадратура:
64 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se prodava