Број на оглас: 2973925
Објавен на: 12.08.2018, 11:10
1 / 4

Plac vo Belica (sproti ribnik Ciflik / Kozjak)

22 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1168 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo Belica so vkupna povrsina 1168 m2 se naogja na 40m odalecenost od restoran i ribnik Ciflik, placot e sproti rekata Belesnica i na 2 km od ezero Kozjak.
Tel. 070 952 932