Број на оглас: 2973881
Објавен на: 11.08.2018, 14:05
1 / 5

Sharan 1.9TDI 116ks

4.500 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Sharan
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sharan so ful oprema tempomat greaci na sedista dvozonska klima komandi na volan novi gumi sega napraven golem servis pumpa zategaci kais.
Poveke informaci na tel