Број на оглас: 2973641
Објавен на: 10.08.2018, 21:40
1 / 6

fiat bravo

1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Fiat
Модел:
Bravo
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava fiat bravo 1.9td 74kw 1998god registrirano cela godina. smeneto rebrast pred 8000km, upje i filtri pred 3000km edinstveno slab akomulator ima inaku kolata e pali vozi so sitni karoseriski zabeleski. mozna e zamena isklucivo za benzin-plin. cena za kes 1200e za zamena e druga. moze i na rati so ucestvo. info na 077-741-178