Број на оглас: 2973462
Објавен на: 22.04.2021, 22:56
1 / 7

SALOMON ORIGINAL PATIKI

1.700 МКД
Tип на обувки:
Патики
Големина:
40
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se bukvalno novi. Original mn kvalitetni i udobni.
doneseni od stranstvo. Prakjam po kargo