Број на оглас: 2973373
Објавен на: 07.12.2018, 22:10
1 / 8

ЧОЈС-Kompletno renoviran stan 67m2 na 1kat

45.000 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
67 m²
Греење:
Друго
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kompletno renoviran stan na 1 kat na ul .Mirce Acev so vk povrsina stan od 61m2 i podrum od 6 m2 , so nova PVC dograma so termopan staklo, so vgradena kujna komplet so elementi, vgraden plakar vo hodnik, i kompletna instalacija za parno so radijatori i kotel na paleti.
Stanot se prodava delumno namesten

Потврден огласувач
 Агенција за недвижности ЧОЈС (претпријатие)