Број на оглас: 2973357
Објавен на: 14.02.2019, 20:18
1 / 12

Peugeot 407 2.0 HDI

4.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Peugeot 407 2.0 HDI, 2005 god,reg cela god+ zelen karton.
Dvozonski klimatronik
10xAir+Bag
Maglenki
Senzor na svetla
Senzor na dozd
Fabricko radio so cd+ komandi na volan
Kozen volan
2 kluca
Sistem proti krazba
17 col Aluminski bandazi+ 4 bandazi so zimni gumi