Број на оглас: 2973246
Објавен на: 12.02.2019, 15:03
1 / 3

Set Lamela potisna za ford

1 € Цената е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Set Lamela I potisna,za ford fokus,NOVI,
Po ekstra cena,javete se na ovoj broj:
070/498-447-Ace!!!!