Број на оглас: 2973132
Објавен на: 14.11.2018, 01:25
1 / 7

Se prodava Audi A6 2.7 TDI

6.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava AUDI A6 2.7 TDI. Proizvedeno 2005 godina. Ful oprema!!! Novi gumi! FULL servisirano, vo odlicna sostojba!
KONTAKT na broj: 075 415 229


SKODA SEAT PEUGEOT BMW MERCEDES AUDI RENAULT JEEP FIAT DACIA VW