Број на оглас: 2973125
Објавен на: 15.11.2018, 17:40
1 / 1

Saat nov 12.000den.

12.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Saatot e nov visok e 2.20 i nikogas ne e koristen