Број на оглас: 2972875
Објавен на: 13.12.2018, 14:48

СТАН ВО ПРОБИШТИП

17.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Нема
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Запад
Адреса:
ПРОБИШТИП

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стар стан во Пробиштип, делумно реновиран.40м2, на приземје, кујна со трпезарија и спална, ходник и тоалет и подрум