Број на оглас: 2972837
Објавен на: 14.11.2018, 17:49
1 / 3

bandashi za c 2008 god

500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


od ch doneseni
2000 kilometi imat
skoro novi
extra sacuvani