Број на оглас: 2972636
Објавен на: 26.08.2018, 09:02
1 / 2

Stalaza za obleka

2.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam stalaza za obleka, koristena samo 6 meseci. ( odlicno socuvana)