Број на оглас: 2972631
Објавен на: 10.08.2018, 22:02
1 / 5

Комплет мебел за бутик

45.000 МКД 50.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава мебел за бутик, во одлична состојба.
Во прилог фотографиите за увид.
Мебелот е користен 6 месеци.
Цената е за 50% пониска од набавната.