Број на оглас: 2972622
Објавен на: 11.08.2018, 10:49
1 / 2

Фискален принтер SYNERGY PF-700

15.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiskalen printer SYNERGY PF-700. Fiskalniot printer e vo odlicna sostojba,i e koristen samo 6 meseci vo delot na prodazba na tekstil (odlicno e zacuvan)
Tel. za kontakt 070801014