Број на оглас: 2972616
Објавен на: 01.04.2020, 20:49
1 / 12

pasat 1.8 t 2001

660 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


delovi za pasat 1.8 turbo na delovi 071250517


Mozete da me barate i na viber
38971250517 Boris ili na
078206831 Gorgi!!!