Број на оглас: 2972366
Објавен на: 15.08.2018, 13:00
1 / 6

OPEL ANTARA 2.0 CDTI - NEUVEZUVAN !!!

9.999 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Antara
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
107 kw / 145 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Antara 4x4 2.0 Cdti 2009 godina kupen e vo Olimpija Skopje so celosna servisna istorija do posleden kilometar . Moze zamena so realni ponudi.
-Smenet e cel set rebrast kajs na 90.000 Km
- 8 Novi gumi letni i zimski
- Od oprema poseduva :
- Klima
- Elektrika na prozori
- Komandi na volan
- Tempomat
- Senzori napred i pozadi za parkiranje
- Greaci na sedista