Број на оглас: 2971819
Објавен на: 17.09.2018, 02:53
1 / 12

SIFRA 5052. Se izdava prazen stan vo strog Centar

160 € Цената е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SIFRA 5052. Agencija za Nedviznosti izdava prazen stan vo strog Centar, blizu glavnata posta