Број на оглас: 2971715
Објавен на: 18.08.2018, 23:09
1 / 4

Kotel 30kw - Котел за парно

350 € Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


kontakt
075 804 172
075 804 172
075 804 172
075 804 172
075 804 172